سوالات متداول کاربران نیازمندی های آنلاین موج آگهی

در این صفحه سعی شده است تا به کلیه سوالات متداول کاربران نیازمندی های آنلاین موج آگهی پاسخ داده شود، اگر سوال شما در این لیست موجود نبود می توانید از فرم تماس با ما سوال خود را برای ما ارسال نمایید.


  برای حذف آگهی بدون عضویت، از منوی بالا روی گزینه «نت موج من» یکبار کلیک کنید سپس روی قسمت «آگهی های من» یکبار کلیک نموده در نهایت روی گزینه «ارسال لیست آگهی ها به ایمیل» کلیک کنید. در صفحه بازشده ایمیل خود را وارد نمایید و تیک گزینه «من یک ربات نیستم» را کلیک کنید و روی دکمه «ارسال تبلیغات من» کلیک نمایید تا لینک حذف تمام آگهی های ثبت شده به ایمیل شما ارسال شود. به ایمیل خود مراجعه نموده و هر تبلیغی که خواستید را حذف کنید.
  برای ویرایش آگهی بدون عضویت، از منوی بالا روی گزینه «نت موج من» یکبار کلیک کنید سپس روی قسمت «آگهی های من» یکبار کلیک نموده در نهایت روی گزینه «ارسال لیست آگهی ها به ایمیل» کلیک کنید. در صفحه بازشده ایمیل خود را وارد نمایید و تیک گزینه «من یک ربات نیستم» را کلیک کنید و روی دکمه «ارسال تبلیغات من» کلیک نمایید تا لینک ویرایش تمام آگهی های ثبت شده به ایمیل شما ارسال شود. به ایمیل خود مراجعه نموده و هر تبلیغی که خواستید را ویرایش کنید.
  برای اینکار با تلفن همراهی که در متن آگهی خود ثبت کردید، کد آگهی خود را به همراه یک ایمیل جدید به شماره 09130193010 ارسال کنید و در پیامک بنویسید« درخواست تغییر ایمیل آگهی در نت موج ». پس از اینکار پس از بررسی کارشناسان نت موج، لینک مدیریت آگهی به ایمیل جدید شما ارسال می شود.(با برنامه های پیامرسان ارسال نشود) نکته: اگر فقط تلفن ثابت وارد کرده اید با همان تلفن ثابت تماس بگیرید.
  برای اینکه آگهی خود را ببینید، ابتدا باید صبرکنید تا آگهی شما تایید شود،پس از تایید می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه «تبلیغات» یکبار کلیک نموده و آگهی خود را در لیست مشاهده کنید. توجه داشته باشید پس از ثبت آگهی های جدید، تبلیغ شما به قسمت های پایین تر صفحه منتقل می شود.
  باتوجه به اینکه فرآیند تایید آگهی های اینترنتی یک فرآیند انسانی است و توسط انسان انجام می شود اینکار کمی زمان بر است. زمان تایید آگهی های رایگان اینترنتی در نیازمندی آنلاین نت موج از یک دقیقه تا حدود یک روز زمان بر است. مدیران وب سایت نت موج همیشه در تلاشند که در سریع ترین زمان ممکن آگهی های شما را بررسی و تایید کنند تا بصورت فوری آگهی اینترنتی شما در معرض دید عموم قرار گیرد. پس از تایید آگهی های اینترنتی در سایت نت موج لینک مشاهده آگهی اینترنتی در سایت نت موج از طریق ایمیل(پست الکترونیک) برای شما ارسال می شود .
  پس از اینکه کاربر آگهی خود را در وب سایت نیازمندی های آنلاین نت موج درج کرد یک کد رهگیری برای آگهی صادر می شود و متن آگهی ثبت شده برای شما ایمیل می گردد و این آگهی منتظر تایید توسط مدیران می ماند، مدیران نیازمندی های آنلاین نت موج محتوای آگهی را بررسی می کنند و آن را با قوانین درج آگهی وب سایت نت موج مطابقت می دهند در صورتیکه آگهی مغایر با قوانین درج آگهی وب سایت نت موج نباشد این آگهی در وب سایت نت موج منتشر شده و پس از انتشار آگهی شما، لینک آن از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد وآگهی تبلیغاتی شما در اینترنت منتشر می شود و در معرض دید همگان قرار خواهد گرفت.
  برای اینکار از منوی بالای سایت روی گزینه «عضویت» کلیک نموده فرم عضویت را تکمیل نموده و سپس روی گزینه «من ربات نیستم» کلیک کنید و در نهایت گزینه «ثبت نام» را کلیک نمایید تا پیام «ثبت نام با موفقیت انجام شد» نمایش داده شود. پس از اینکه ثبت نام شما تکمیل شد یک کد به ایمیل شما ارسال می شود که باید در صفحه تایید ایمیل وارد نمایید پس از اینکه ایمیل شما تایید شد بصورت خودکار تمام آگهی های شما به پنل کاربری شما منتقل می شوند و شما می توانید آگهی ها را در پنل کاربری خود مشاهده نمایید. همچنین از این به بعد هرچه آگهی ثبت کنید در پنل شما اضافه می شود.نکته: اگر آگهی ها را با چندین ایمیل ثبت کرده اید باید با همان ایمیل ها در سایت عضو شوید.
  خیر نیازی نیست و همان ثبت تبلیغ بدون عضویت کفایت می کند. ولی اگر می خواهید همه اگهی های شما در پنل شما باشد می توانید در سایت نت موج ثبت نام کنید. پنل کاربری باعث می شود تا تمامی آگهی ها را بصورت لیستی مشاهده کنید و به راحتی بتوانید در ریز آگهی هایی که در نت موج ثبت کرده اید تمرکز کنید.
  برای اینکار از منوی بالا گزینه «ورود» را کلیک نمایید و سپس در صفحه بازشده از قسمت پایین گزینه «رمز عبور را فراموش کرده اید» را کلیک کنید. در صفحه «بازیابی رمز عبور» ایمیل خود را وارد نموده و سپس تیک گزینه «من ربات نیستم» را زده و در نهایت روی گزینه «بازیابی رمز عبور» را کلیک نمایید . پس از کمتر از یک دقیقه رمز عبور به ایمیل شما ارسال می شود.
  پس از اینکه شما یک آگهی ثبت نمودید،نخست یک ایمیل برای شما ارسال می شود که حاوی خلاصه اطلاعات آگهی شما است. پس از تایید یا عدم تایید آگهی برای شما یک ایمیل دوم ارسال می گردد و در آن یک لینک وجود دارد که با کلیک روی آن می توانید آگهی خود را مشاهده،ویرایش یا حذف کنید. عنوان ایمیل تایید «تایید آگهی اینترنتی» می باشد.