خرید و دانلود مقاله مدیریت ریسک

نوع آگهی: رایگان

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت موج آگهی دیده ام»
تلفن:
09339870952-
ایمیل:
erika8086@gmail.com
دسته بندی:
سایر کسب و کار
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: 20,000 تومان
کد آگهی:
1053

خرید و دانلود مقاله مدیریت ریسک این پروژه تحقیقاتی یک فایل word ورد در مورد مدیریت ریسک می باشد. چکیده این مقاله به صورت زیر می باشد. چکیده مدیریت ریسک جهت سادگی امور مدیران سازمان ها، موسسات و شرکت ها به عنوان صورت مسئله این مقاله در نظر شده است. مدیریت ریسک کاربرد سیستماتیک سیاست‌های مدیریتی، رویه‌ها و فرایندهای مربوط به فعالیت‌های تحلیل، ارزیابی و کنترل ریسک می‌باشد. مدیریت ریسک عبارت از فرایند مستندسازی تصمیمات نهایی اتخاذ شده و شناسایی و به‌کارگیری معیارهایی است که می‌توان از آنها جهت رساندن ریسک تا سطحی قابل قبول استفاده کرد. فهرست مطالب که در این مقاله آورده شده عبارت است از: مقدمه تعریف مدیریت ریسک مدیریت ریسک چیست؟ مراحل اصلی در پیاده سازی ریسک فرآیند مدیریت ریسک مستندات فرآیند مدیریت ریسک و... نتیجه گیری تعداد صفحات حدودا 12 صفحه می باشد. پیشنهادات جهت خرید و یا هر گونه سوال در مورد نحوه دریافت محصول تماس بگیرید یا پیامک بفرستید. تلگرام و واتساپ روی این خط موجود است. شماره تماس 09339870952

  سایت موج آگهی هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
862 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره موج آگهی
موج آگهی یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.