خرید مقاله پردازش تصویر

نوع آگهی: رایگان

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت موج آگهی دیده ام»
تلفن:
09339870952-
ایمیل:
erika8086@gmail.com
دسته بندی:
سایر کسب و کار
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: 150,000 تومان
کد آگهی:
1054

خرید مقاله پردازش تصویر پروژه تحقیقاتی یک فایل word در مورد پردازش تصویر، یکسری از الگوریتم ها و غیره می باشد. چکیده این مقاله به صورت زیر می باشد. چکیده در مورد انواع روش های بهینه سازی تصاویر از جمله : فیلتر گزاری ، بازسازی تصویر ، قطعه بندی تصویر، افزایش کنتراست است که در این فصل بیشترین تمرکز ما بر روی روش بهینه سازی تصاویر از طریق کنتراست است ، علاوه بر این گریزی بر موضوعات الگوریتم مبتنی بر ام اس تی و نتايج الگوريتم ام اس تی زده شده است. مطالبی همچون تشخيص لبه در تصاوير ديجيتال با استفاده از تكنيك فازي ، تشخیص لبه و بخش بندی تصاویر ، الگوريتم هاي آشكارسازي لبه و تعاريف قوانين مرجع می پردازد . درباره ی بهینه سازی تصاویر از طریق کنتراست به روش فازی می پردازد که به تشریح موضوعاتی از جمله مجموعه فازي و شاخص هاي پارامتري فازي سازي ، شاخص هاي پارامتري از فازسازی ، شاخص هاي پارامتري از فاز سازي ، متد پيشنهادي ، تابع اس ، بهبود كيفيت با بيشينه كردن شاخص هاي پارامتري ، افزایش و تقویت کنتراست. و... فهرست مطالب مقاله پردازی تصویر عبارتند از: مقدمه انواع روش های بهینه سازی تصاویر فیلتر گزاری انواع روش فیلترگزاری بازسازی تصویر قطعه بندی تصویر افزایش کنتراست الگوریتم مبتنی بر ام اس تی نتايج الگوريتم ام اس تی فصل دوم : بهینه سازی تصاویر از طریق کنتراست به روش غیرفازی تشخيص لبه در تصاوير ديجيتال با استفاده از تكنيك فازي تشخیص لبه و بخش بندی تصاویر الگوريتم هاي آشكارسازي لبه تعاريف قوانين مرجع فصل سوم : بهینه سازی تصاویر از طریق کنتراست به روش فازی مجموعه فازي و شاخص هاي پارامتري فازي سازي شاخص هاي پارامتري از فاز سازي شاخص هاي پارامتري از فاز سازي متد پيشنهادي تابع اس بهبود كيفيت با بيشينه كردن شاخص هاي پارامتري فازي تعداد صفحات مقاله پردازش تصویر حدودا 100 صفحه می باشد.

  سایت موج آگهی هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
868 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره موج آگهی
موج آگهی یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.