مدیریت خانوارهای مددجویان با نرم افزار خیریه سرو

نوع آگهی: رایگان

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت موج آگهی دیده ام»
تلفن:
09339870952-
ایمیل:
erika8086@gmail.com
دسته بندی:
حسابداری
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
109

نرم افزار مدیریت خیریه سرو برای موسسات خیریه سراسر کشور طراحی و تولید شده است. اگر تمایل به مدیریت و اتوماسیون سازی خیریه با استفاده از سیستم های کامپیوتری دارید این برنامه به شما پیشنهاد می شود. قابلیت‌های نرم افزار خیریه سرو برای مدیریت خانوارهای مددجویان ثبت مشخصات هر یک از خانوارهای مددجویان ثبت وضعیت شغلی،کدملی،نسبت با سرپرست ثبت میزان تحصیلات و سادات بودن افرادامکان چاپ ریز اطلاعات خانوارهای مددجویان امکان جستجو در ریز اطلاعات خانوارها حذف فردی یا جمعی چندین اطلاعات خانوار پیدا نمودن خانوارها با وارد نمودن مقداری از نام سرپرست امکان بایگانی افراد خانوار که دیگر جز خانوار نیستند و بیش از چندین قابلیت کاربردی دیگر پیشنهادات جهت خرید و یا هر گونه سوال در مورد نحوه دریافت محصول تماس بگیرید یا پیامک بفرستید. تلگرام و واتساپ روی این خط موجود است. شماره تماس 09339870952

  سایت موج آگهی هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
944 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره موج آگهی
موج آگهی یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.