ثبت اطلاعات خیرین و کمک های نقد در نرم افزار خیریه سرو

نوع آگهی: رایگان

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت موج آگهی دیده ام»
تلفن:
09339870952-
ایمیل:
erika8086@gmail.com
دسته بندی:
حسابداری
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
113

نرم افزار خیریه سرو نرم افزار حسابداری و مدیریت موسسات خیریه سراسر کشور می باشد. یکی از ویژگی نرم افزار خیریه سرو ثبت و ذخیره اطلاعات خیرین و کمک های نقدی ،ثبت مشخصات خیرین، پرداخت قیوض مشارکت و ... می باشد. با خرید این نرم افزار می توانید مشخصات خیرینی که سیستم برای آن ها در تاریخ معینی قبض مشارکت صادر کند را تعریف کنید. همچنین می توانید کمک های نقدی خیرین را ثبت کرده و با استفاده از سیستم حسابداری گزارش کمک های پرداختی هر خیر را ثبت کنید. همچنین این خیرین را می توانید به عنوان حامی ایتام تعریف کنید. شهر و استان را نیز می توانید مشخص کنید. در صورتی که همکاری شما با یک خیر به پایان رسید می توانید در این نرم افزار تیک عدم همکای را تیک بزنید. لبیست خیرینی که ثبت می کنید قابل ویرایش نیز می باشند. برای خرید می توانید تماس بگیرید. واتساپ و تلگرام: 09339870952

  سایت موج آگهی هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
977 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره موج آگهی
موج آگهی یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.