ثبت خیرین به عنوان حامی ایتام در نرم افزار خیریه سرو

نوع آگهی: رایگان

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت موج آگهی دیده ام»
تلفن:
09339870952-
ایمیل:
erika8086@gmail.com
دسته بندی:
حسابداری
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
114

ثبت خیرین به عنوان حامی ایتام در نرم افزار خیریه سرو نرم افزار خیریه سرو نرم افزار جامع و کامل برای موسسات خیریه شرح یکی از ویژگی نرم افزار خیریه سرو: ثبت مشخصات خیرین با خرید این نرم افزار می توانید مشخصات خیرینی که سیستم برای آن ها در تاریخ معینی قبض مشارکت صادر کند را تعریف کنید. همچنین می توانید کمک های نقدی خیرین را ثبت کرده و با استفاده از سیستم حسابداری گزارش کمک های پرداختی هر خیر را ثبت کنید. همچنین این خیرین را می توانید به عنوان حامی ایتام تعریف کنید. شهر و استان را نیز می توانید مشخص کنید. همچنین در صورتی که همکاری شما با یک خیر به پایان رسید می توانید در این نرم افزار تیک عدم همکای را تیک بزنید. برای خرید می توانید تماس بگیرید. واتساپ و تلگرام: 09339870952

  سایت موج آگهی هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
948 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره موج آگهی
موج آگهی یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.