مرکز مشاوره رسا حسین خادم

نوع آگهی: رایگان

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت موج آگهی دیده ام»
تلفن:
09151021898
ایمیل:
دسته بندی:
سایر خدمات
محل:
خراسان رضوی - مشهد
قیمت (تومان):
قیمت: 100 تومان
کد آگهی:
13013

نحوه فعالیت سردبیر مجله تخصصی روانشناسی دیگری در دانشگاه فردوسی مشاور دبیرستان شهید جوان دهی مشهد روان‌درمانی در مرکز شکوه زندگی مشاور تحصیلی در خانه علوم تربیتی و مشاوره مشهد مدرس یک دوره‌ی آمار و روش تحقیق در خانه علوم تربیتی و مشاوره مشهد مشاور تحصیلی در مرکز جامع آرن مدرس یک دوره آسیب‌شناسی روانی در مرکز جامع آرن مدرس یک دوره روانشناسی بالینی در مرکز جامع آرن مدرس یک دوره روانشناسی رشد در مرکز جامع آرن مدرس یک دوره روانشناسی شخصیت در مرکز جامع آرن مدرس 11 دوره‌ کلاس‌های آمار و روش تحقیق در مرکز آموزش عالی آسیا مدرس اختلالات اضطرابی و عصبی- شناختی در سلسه‌نشست‌های تخصصی آسیب‌شناسی در دانشگاه شهید بهشتی مدرس 2 دوره‌ی آسیب‌شناسی روانی در مرکز آموزش عالی آسیا روان‌درمانی در مرکز درمانی هیوا مشهد) روان‌درمانی در مرکز درمانی خانواده و کودک دانشگاه شهید بهشتی شعبه اکباتا

  سایت موج آگهی هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
99 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره موج آگهی
موج آگهی یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.