دانلود نمودار موجودیت رابطه ای آر یا er دبیرخانه

نوع آگهی: رایگان

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت موج آگهی دیده ام»
تلفن:
09924505567
ایمیل:
erika8086@gmail.com
دسته بندی:
سایر کسب و کار
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
2073

نمودار موجودیت رابطه er) دبیرخانه در سیستم دبیرخانه کاربران باید بتوانند چندین دفتر اندیکاتور را تعریف کنند . دفاتر اندیکاتور هر کدام دارای چندین نوع می باشند شامل: دفاتر اندیکاتور نامه های وارد شده نامه های صادر شده هر نامه درون چندین اندیکاتور یادداشت برداری می شود نامه ها دارای انواع مختلفی از جمله نامه ی وارده و نامه صادر می باشد. هر نامه به یک شخص یا چندین شخص ارسال می شود. نامه ها دارای پیوست های مختلف می باشد همچنین اسامی کارمندان باید در سیستم ثبت شود. و ثبت کننده نامه ها مشخص باشد. پیشنهادات جهت خرید و یا هر گونه سوال در مورد نحوه دریافت محصول تماس بگیرید یا پیامک بفرستید. تلگرام و واتساپ روی این خط موجود است. شماره تماس 09924505567

  سایت موج آگهی هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
889 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره موج آگهی
موج آگهی یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.