نمودار موجودیت رابطه ای آر یا er رزرو اینترنتی تور مسافرتی

نوع آگهی: رایگان

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت موج آگهی دیده ام»
تلفن:
09924505567
ایمیل:
erika8086@gmail.com
دسته بندی:
سایر کسب و کار
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
2083

نمودار موجودیت رابطه er) رزرو اینترنتی تور مسافرتی طبق قرار دادی که کارفرما با برنامه نویس منعقد کرده است. قرار شده تا سامانه یا وب سایتی برای رزرو تور های مسافرتی ساخته شود.کاربران پس از مراجعه به سایت باید بتوانند در آن عضو شوند هر تور در استان و شهر متفاوتی برگزار می شود. هر تور دارای چندین هتل و چندین منو غذایی می باشد غذا ها به صورت صبحانه ناهار و شام می باشد.کاربران باید بتوانند تور ها را رزرو و هزینه آن را پرداخت کند. پرداخت ها می تواند نقدی یا اینترنتی باشد. پیشنهادات جهت خرید و یا هر گونه سوال در مورد نحوه دریافت محصول تماس بگیرید یا پیامک بفرستید. تلگرام و واتساپ روی این خط موجود است. شماره تماس09924505567

  سایت موج آگهی هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
979 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره موج آگهی
موج آگهی یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.