نمودار موجودیت رابطه ای آر یا er باشگاه بدن سازی

نوع آگهی: رایگان

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت موج آگهی دیده ام»
تلفن:
09924505567
ایمیل:
erika8086@gmail.com
دسته بندی:
سایر کسب و کار
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
2084

نمودار موجودیت رابطه er) باشگاه بدن سازی طبق قرار دادی که کارفرما با برنامه نویس منعقد کرده است. قرار شده تا نرم افزاری برای باشگاه بدن سازی ساخته شود.در این نرم افزار باید اطلاعات اشخاصی را که در باشگاه بدن سازی ثبت نام می کنند را ثبت شود. همچنین باید برنامه ورزشی افراد ثبت شود. هر برنامه آموزشی دارای چندین مربی هم هست در این نرم افزار اطلاعات مربیان هم باید ثبت شود. کاربران سیستم باید مشخص شود چه برنامه هایی را ثبت کرده اند هر کاربر داری چند شیفت کاری می باشد. همچنین کاربر سیستم باید بتواند درآمد و هزینه های باشگاه بدن سازی را ثبت کند. پیشنهادات جهت خرید و یا هر گونه سوال در مورد نحوه دریافت محصول تماس بگیرید یا پیامک بفرستید. تلگرام و واتساپ روی این خط موجود است. شماره تماس 09924505567

  سایت موج آگهی هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
932 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره موج آگهی
موج آگهی یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.