دانلود نمودار دی اف دی یا dfd وب سایت مدیریت سفر سطح صفر و ی

نوع آگهی: رایگان

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت موج آگهی دیده ام»
تلفن:
09924505567
ایمیل:
erika8086@gmail.com
دسته بندی:
سایر کسب و کار
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
4085

دانلود نمودار دی اف دی یا dfd وب سایت مدیریت سفر سطح صفر و یک
دانلود نمودار دی اف دی یا dfd وب سایت مدیریت سفر سطح صفر و یک) در این پروژه مربوط به دو نمودار جریان داده یا dataflow diagram) سطح صفر context diagram) و سطح یک نمودار دی اف دی یا dfd وب سایت مدیریت سفر قرار دارد. در نمودار جریان داده سطح صفر چند Extrnal entity موجودیت خارجی) همانند کاربر مدیر وب سایت و غیره وجود دارد همچنین جریان داده بین موجودیت های خارجی رسم شده است. در نمودار جریان داده سطح یک انباره های داده data store) همچون لیست هتل لیست رزروها قرار دارد و همچنین چند Extrnal entity موجودیت خارجی) همانند مدیر وب سایت کاربر وجود دارد و چندین فرآیند process) همانند ثبت هتل و غیره وجود دارد. علاوه براین نمودارهای جریان داده بین آن ها رسم شده است. پس از خرید یک فایل با نرم افزار پاور دیزاینر یا power designer را که با پسوند bpm می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه ای ورد که درون آن سناریوی پروژه آماده وب سایت مدیریت سفر و عکس نمودار جریان داده یا دی اف دی سطح صفر و یک که در آن وجود دارد به همراه فایل pdf را دانلود خواهید کرد. پیشنهادات جهت خرید و یا هر گونه سوال در مورد نحوه دریافت محصول تماس بگیرید یا پیامک بفرستید. تلگرام و واتساپ روی این خط موجود است. شماره تماس 09924505567 سفارش سایر پروژه های دانشجویی er و نمودار یوزکیس مورد کاربرد پذیرفته می شود.

  سایت موج آگهی هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
1761 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره موج آگهی
موج آگهی یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.