دانلود نمودار یوزکیس یا use case مورد کاربرد پخش بستنی

نوع آگهی: رایگان

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت موج آگهی دیده ام»
تلفن:
09924505567
ایمیل:
erika8086@gmail.com
دسته بندی:
سایر کسب و کار
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
4186

دانلود نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد پخش بستنی در نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد پخش بستنی اکتورهایی همچون: شخص کارمند مدیر مشتری وجود دارد. در نمودار یوزکیس uml به صورت خلاصه موردهایی همچون ورود نمایش پیغام خطا ثبت کالا ثبت تحویل ثبت مشتری ثبت درخواست گزارش درآمد گزارش هزینه پرداخت هزینه لیست درخواست ها و غیره رسم شده است. همچنین روابطی همچون رابطه های generalization و dependency و Association و رابطه های include و extend رسم شده اند. پس از خرید یک فایل با نرم افزار رشنال رس یا rational rose را که با پسوند mdl می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه ای ورد که درون آن سناریوی پروژه آماده مورد کاربرد پخش بستنی وعکس نمودار یوزکیس که در آن وجود دارد به همراه فایل pdf را دانلود خواهید کرد.

  سایت موج آگهی هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
952 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره موج آگهی
موج آگهی یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.