دانلود پروژه نمودار یوزکیس یا use case مورد کاربرد سفارش آنل

نوع آگهی: رایگان

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت موج آگهی دیده ام»
تلفن:
09924505567
ایمیل:
erika8086@gmail.com
دسته بندی:
سایر کسب و کار
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
4875

پروژه نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد سفارش آنلاین شیرینی در نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد سیستم سفارش آنلاین شیرینی اکتورهایی مانند شخص کارمند مدیر مشتری وجود دارد. در نمودار یوزکیس uml موردهایی همچون ورود ثبت نام تعریف مشتری انصراف از سفارش گزارش سود و زیان  انصراف مشتری و غیره رسم شده است. همچنین روابطی همچون رابطه های generalization و dependency و Association و رابطه های include و extend رسم شده اند. پس از خرید یک فایل با نرم افزار رشنال رس یا rational rose را که با پسوند mdl می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه ای ورد که درون آن سناریوی پروژه آماده سفارش آنلاین شیرینی و عکس نمودار یوزکیس که در آن وجود دارد به همراه فایل pdf را دانلود خواهید کرد. تلگرام و واتساپ روی این خط موجود است. شماره تماس 09924505567

 سفارش سایر پروژه های دانشجویی پذیرفته می شود.

  سایت موج آگهی هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
580 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره موج آگهی
موج آگهی یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.